Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

LADY MILES DAVIS w Rzeszowie
31 marca 2006

Koncert Saskia Laroo i funky de nite - odbył się 23 marca 2006 w rzeszowskim Jazz Club "Gramofon"

Saskie Laroo - to holenderka, swoją karierę muzyczną rozpoczęła mając 20 lat od trąbki chociaż wcześniej i później świetnie radziła sobie także na innych instrumentach. Nazywana europejską "Lady Miles Davis" zdobyła uznanie na całym świecie za swoje oryginalne aranżacje i porywające publiczność utwory. Jest muzykiem wszechstronnym dobrze czuję się w wielu gatunkach muzycznych: od akustycznego straight-ahead jazzu poprzez, cool, dixie, bebop, free, bigband, elektryczny fusion i acid jazz; nie omija rocka i bluesa, sięga po muzykę klubową, hip-hop, garage, drum n bass oraz world music - salsa, reggae czy calypso. Występowała u boku takich artystów jak: Teddy Edwards, Candy Dulfer, Maceo Parker, Roy Hargrove, Wynton Marsalis, David Murray, Billy Preston, Yellow Jackets, George Benson, Billy Higgins, Marcus Miller, Diane Witherspoon, Lew Tobackin i inni. Koncerty w jej wykonaniu to zawsze porywające publiczność znakomite show, nie inaczej było w Rzeszowie zresztą oceńcie sami...

Tekst: Konrad Damski
Foto: Ryszard KocajNick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~b
To fotoreportaż z koncertu a nie z imprezy w klubie stad taki a nie inny charakter zdjęć ;) Jak chcesz więcej zobaczyć klubu wejdz na www.jazz.rzeszow.pl moze tam cię zawartosc bardziej skusi ;)
napisał(a): ~Mateusz Patro
Zdjecia sa fajne i ciekawe, ale z czasem ogladania staja sie monotonne i pokazuja tylko i wylacznie MUZKOW nie pokazuja klubu a . Nigdy nie bylem w waszym Klubie bo nie mieszkam juz w rzeszowie. chcialbym znalesc jakis przyjazny klubik z dobra muzyka ale nic mnie nie zachecilo do tego aby sie skusic na wasz. Nie jestem zlosliwy i nie chce abyscie to tak odebrali to szczera opinia z mojej strony. powodzenia wam zycze.
napisał(a): ~Hihoha
Zapraszam na WWW.MILESDAVIS.PL - PIERWSZA W POLSCE STRONA O MILESIE!!!
napisał(a): ~voitaco
brawo,brawo ! niezłe foty !!!!