Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

Ferie w kinie Zorza
24 stycznia 2012

Na okres ferii Kino Zorza przygotowało dla najmłodszych specjalną ofertę. Dzieci, które przyjdą do kina dwa razy między 28 stycznia a 12 lutego trzeci bilet otrzymują 50% taniej!

Wśród wszystkich naszych małych widzów (dzieci do 15 roku życia), którzy kupią bilet, napiszą na nim swoje imię, nazwisko, adres i wrzucą do urny - rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Losowanie nastąpi 12 lutego w Kinie Zorza a wygrać będzie można:
3-miesięczny, 2-miesięczny i 1-miesięczny kurs języka angielskiego w szkole New English School, prezenty od Empiku i Ziaja oraz wiele innych nagród.

Oczywiście - najważniejsze jest to, co na ekranie:

I tydzień ferii - od 27 stycznia do 3 lutego

"Alvin i Wiewiórki 3"

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają, by przeżyć niezwykłe przygody na tropikalnej bezludnej wyspie, gdzie trafiają po tym, jak przypadkowo wypadają za burtę statku, którym płyną na wakacje.

"Muppety"


The Muppet Show to serial komediowy z elementami musicalu i groteski, gdzie bohaterami są kukiełki różnych zwierząt i potworków, między którymi krążą gwiazdy ze świata muzyki, filmu i sztuki. Kermit Żaba jest menadżerem kabaretu, który niezmiennie ma więcej problemów poza sceną niż na scenie. Musi walczyć z misiem, który chce być komediantem, zakochaną Miss Piggy, opryskliwymi krytykami teatralnymi, morderczym szefem kuchni, czy żywym inwentarzem. Musi też zadbać o to, aby cotygodniowy gość czuł się miło w ich gronie.

II tydzień ferii - od 3 lutego do 9 lutego

"Piękna i Bestia 3D"

Niezwykła, sentymentalna opowieść o rozkwitaniu prawdziwej miłości z dużą dozą magii, humoru, tragizmu, romantyzmu, w przepięknej baśniowej scenerii. Dawno, dawno temu w małym miasteczku żyła sobie zwykła dziewczyna o imieniu Bella. Była bardzo piękna. Zaczytana w książkach nie zwracała uwagi na otaczających ją zalotników. Natomiast w mrocznym, wiecznie spowitym mgłą lesie, stało zapomniane zamczysko. Dawniej żył w nim przystojny, lecz samolubny Książe

"Kot w butach 3D"

Przygody uwielbianego przez wszystkich kota... przyjaciela Shreka... Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!
Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka