Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

GWIAZDY TAŃCZĄ W RZESZOWIE
5 lipca 2006

21 czerwca Rzeszowską Halę na Podpromiu wypełniły same gwiazdy czyli uczestnicy telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami".

Foto: Ryszard KocajAnna Głogowska przykuwała wzrok nie tylko tańcem, ale i szałową kreacją.Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w bardzo energicznym jivie.Ulubienica publiczności- Ola Kwaśniewska.Popisowa rumba Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.Magda Soszyńska i Conrado Moreno w hiszpańskiej stylizacji.Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - ciąg dalszy energetycznego show.Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek w pamiętnym walcu angielskim.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski występowali w dwóch rolach - konferansjerów i tancerzy. Trzeba przyznać, że w obu przypadkach znakomicie bawili rzeszowską publiczność.
Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~Czekoladka6363
Ale Anna Głogowska ma fałdy...fajne zdiecia
napisał(a): ~gmoj
nie ma za co!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał(a): ~gmoj
buhehe uhe buhe buheheheheeh
napisał(a): ~zrzęda
Czy te powyższe "newsy" nie trącą czasem myszką? Może czas uaktualnić stronę. A może nic się w Rzeszowie nie dzieje, władze miasta nie mają nam nic do zaoferowania?
napisał(a): ~Andrzej
Gratuluję takich impres brakuje w Rzeszowie .
napisał(a): ~kasiula
bardzo lubie tanczyc ale oni ode mnie o wiele lepiej tancza fajne fotki
napisał(a): ~kasiusia
fajna rozrywka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał(a): ~Aguniaku
ha tancze duzo lepiej. ale fotki fajne!!!!!!!!!!
napisał(a): ~123
ja ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał(a): ~Oceny zdjęć; )
Oceny zdjęć; 1.zd.:strasznie Glogowskiej grubo nogi wyszły 8/10. 2zd.jest super trudna pozycja do gory ngami daję 10/10 3zd. daję tylko9/10 bo nie ma na nim Rafała Maseraka Ola nadrabia 8,5 pkt 0,5 to pkt dla M. Skawińskiego 4.zd. 7,5/10 te punkty dla Kasi należą się za stroj ale mu wyszedł cycek blee 5.zd daję 10/10 zdj. zrob. z pozycji amerykańskiej a te spojrzenie w oczy ach 6.zd. 9/10 za wygięcie się Kasi pięknne a on taki poważny eh;/7zd. 9/10 bo Mroczek wygląda jakby się spocił 8.zd i 9 zd po 5/10 banalne i brzydkie tylko ona - tancerka Glogowska mu nadrabia 5 pkt