Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

Galeria zdjęć miesiąca - II edycja konkursu
13 października 2007

Poniżej będziemy zamieszczać zdjęcia, które wygrały w poszczególnych miesiącach. Konkurs potrwa od 1 października 2007 do 25 sierpnia 2008.

Zdjęcie miesiąca Listopada:
bez tytułu - Paweł Bińczycki
bez tytułu - P. Bińczycki

Wyróżnienie miesiąca Listopada:
Samotność - Magdalena Borkowska
Samotność - M. Borkowska

Zdjęcie miesiąca Grudnia:
Z duchem czasu - Paweł Kopczyński
Z duchem czasu - Paweł Kopczyński

Zdjęcie miesiąca Stycznia:
Chłopcy hotelowcy - Jakub Czapczyński
Chłopcy hotelowcy - J. Czapczyński

Zdjęcie miesiąca Lutego:
Plac cichociemnych - Mariusz Tendaj
Plac cichociemnych - Mariusz Tendaj

Wyróżnienie miesiąca Lutego:
Tama w kolorach nocy - Tomasz Kudasik
Tama w kolorach nocy - Tomasz Kudasik

Zdjęcie miesiąca Marca:
Na ratunek krzyża - Piotr Krupa
Na ratunek krzyża - Piotr Krupa

Zdjęcie miesiąca Kwietnia:
Pusto - Tomasz Głuszak
Pusto - Tomasz Głuszak

Wyróżnienie miesiąca Kwietnia
Hotel - Danuta Mazur
Hotel - Pani Danuta Mazur

Zdjęcie miesiąca Maja:
Straszny Dwór - Artur Wysocki
Straszny Dwor - Artur Wysocki


Zdjęcie miesiąca Czerwca:
I po zawodach - Jacek Pyć
Straszny Dwor - Artur Wysocki
Zdjęcie miesiąca Sierpnia:

Decyzją jury zdjęcie zwycięskie nie zostało wyłonione


Zdjęcie miesiąca Września
Siła natury - Marcin Zacios
Straszny Dwor - Artur Wysocki


Zdjęcie miesiąca Października
Jesienny spacer - Magdalena Buczak
Jesienny spacer - Magdalena BuczakWarto zobaczyć:


Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~vendetta
ilidan chyba nie oczekujesz że każdy poda ci dokładny adres i miejsce zrobienia zdjęcia, w tym konkursie właśnie chodzi o to aby przedstawić w sposób Niebanalny, to jest trochę większa sztuka niż skoczyć na rynek strzelić ratusz przy dobrym świetle
napisał(a): ~TomeL
no pewnie ze jest - wydaje mi sie ze wlasnie o to chodzi zeby ktoś kto patrzy na zdjecie w tym konkursie zastanawial sie gdzie zostało zrobione - nie na kazdym zdjeciu musi być wielka czy zamek a to że zdjęcie wygląda jak zrobiona nie w rzeszowie tylko zachęca do odwiedzenia rzeszowa/danego miejsca co jest w jakimś stopniu celem konkursu tyle
napisał(a): ~Ala
Zdjęcie "pusto" jest z Rzeszowa to jest ławka z nad wisłoka a raczej zalewu.
napisał(a): ~Anioł stróż
Ilidan masz rację.
napisał(a): ~ilidan
Czy siła natury jest związana z Rzeszowem? Która to cześć Rzeszowa? U sąsiadów lepiej… gdzie to zdjęcie jest zrobione? Pusto… czy to jest Rzeszów? Przecież identyczne zdjęcie można zrobić w Krakowie. Jakie jest zadanie jury? Chyba powinno selekcjonować zdjęcia, która spełniają regulamin. Jeśli konkurs ma promować Rzeszów to mi się wydaje, że powinny być to zdjęcia, która bez żadnych wątpliwości przedstawiają Rzeszów. Ja się nie zgadzam z decyzjami wyników jury. Zdjęcia lubię robić i będę je robić, ale na konkurs wysyłać nie będę.
napisał(a): ~niezależny
Moim celem nie jest atakowanie, wychwalanie, ani krytykowanie kogokolwiek, ale do konkursu fotografie zgłaszane są przez internautów, a nie przez jury. To jaką rangę, poziom będzie miał ten konkurs zależy od samych uczestników, którzy zgłaszają zdjęcia. Jeżeli w głosowaniu internautów zdarzają się banalne fotografie, które w swoim przekazie nie wiele niosą to nie dziwmy się, że pojawiają się opinie w stylu "dno". Ktoś te zdjęcia przecież przesłał, a jeśli ma być głosowanie to jakieś zdjęcia muszą zostać do niego wybrane. Jeżeli mamy oczekiwać lepszych zdjęć to pora, abyśmy Panie i Panowie zaczęli takie robić i tym samym podnieśli poziom tego konkursu. I nie przesyłać jakiś "niedzielnych" pstryków tylko przemyślane kadry, właściwie naeksponowane, z czytelnym centrum uwagi, niosące jakiś ładunek emocjonalny. Myślę, że wtedy Wszyscy będą bardziej zadowoleni i poziom konkursu pójdzie do góry. Nie zamierzam wszystkiego generalizować, bo w tej edycji IMHO jest kilka naprawdę dobrych ujęć. Co do zdania: "2.1. Celem konkursu jest promowanie Miasta Rzeszowa i ukazywanie go w sposób ciekawy i oryginalny." to nie wydaję Mi się, aby to było źle napisane. Odczytuje to, że nie można jednoznacznie definiować ram tego konkursu, pozostawia się uczestnikom pole wyboru, pokazania własnego punktu widzenia, byleby związanego z miastem i to na pewno jest dobre bo szerokie grono ludzi może się tutaj zaprezentować. Życzę Wszystkim i Sobie udanych kadrów, a Jury dobrych decyzji Pozdrawiam ~niezależny
napisał(a): ~anioł stróż
tak, komentarze negatywne nie są publikowane!!! przekonałem się o tym sam na własnej skórze!!!
napisał(a): ~Anioł stróż
W 100% zgodze się z Ilidanem. Jesli rzeszow maja promowac miejsca przedstawiajace gruzy, zjawiska meteorologiczne, czy blizej nie okreslone formy to po co organizowac taki konkurs. a śnieg na zdjeciu lipca jest świadectwem upadku rangi tego konkursu. Proponuje zrobic galerie ok 20 zdjec z kazego m-aca ktore zdaniem jury nie były odpowiednie. Zobaczymy co zostalo przyslane na konkurs, niech czytelnicy strony rowniez sie wypowiedza:):):)
napisał(a): ~ilidan
„2. Cel konkursu 2.1. Celem konkursu jest promowanie Miasta Rzeszowa i ukazywanie go w sposób ciekawy i oryginalny.” Czy zdjęcie września promuje Rzeszów? Jak tak to, z której strony? Która cześć Rzeszowa? I poczym można stwierdzić, że to na pewno Rzeszów?
napisał(a): ~Anioł stróż
Zdanie "Decyzją jury zdjęcie zwycieskie nie zostało wyłonione" powinni sie dotyczyć oprócz miesiaca sierpnia również finału konkursu.