Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

Zdjęcie Miesiąca Lutego - wyróżnienie
4 lutego 2008

KONKURS FOTOGRAFICZNY NA ZDJĘCIE MIESIĄCA MIASTA RZESZOWA


WYRÓŻNIENIE - LUTY 2008:

Tama w kolorach nocy - Pan Tomasz Kudasik

zdjęcie miesiąca lutego

Zdaniem jury konkursu w składzie:

Anna Steliga - dyrektor dydaktyczny Instytutu Sztuk Pięknych UR
Seweryn Sołtys - fotoreporter Rzeczpospolita
Ilona Kogut - manager portalu rze.pl
Agnieszka Leś - koordynator konkursu kultura.rze.pl
Barbara Działa - grafik CPB


"autor wyróżnionego zdjęcia w ciekawy sposób przedstawił grę światła. Zdjęcie zyskuje na tajemniczości poprzez ukazanie "mrocznych" wirów w głębinach Wisłoka"


Tomasz KudasikTomasz Kudasik - Urodzony w Rzeszowie w 1971 roku. Obecnie jest pracownikiem Politechniki Rzeszowskiej na stanowisku adiunkta. Od wielu lat jego największą pasją jest turystyka wysokogórska. Fotografia początkowo służyła do dokumentowania swoich wypraw. Stopniowo jednak stała się głównym powodem, dla którego pakował plecak i wyruszał na szlak z nadzieja zrobienia tego jedynego zdjęcia.

GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji ZDJĘCIE MARCA 2008.

Warto zobaczyć:
Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~Mariusz Sobolak
Student PRz przedstawił link do mojej strony bez mojej zgody. Zdjęcia robiliśmy wspólnie z Tomkiem (i nie tylko!). Razem robiliśmy, to i są podobne. A przy okazji pisze się "zdjęcia" a nie "zdjencia". A tak przy okazji, Tomek robi suuuper zdjęcia i niesamowite z nich prezentacje!!!! TAk dalej!!!
napisał(a): ~piotr krupa
Brawo Tomek! pozdrawiam piotrek k
napisał(a): ~tkudasik
StudentPRz napisał "Ale ja to zdjęcie już widziałem!!!"...nie zdjecie ale kadr...prawie to samo ale prawie robi różnicę ;-). Jak widac ekspozycja jest całkowicie inna. Tak jak wcześniej już napisałem robilismy te zdjęcia z kolega w tym samym czasie więc o odgapianiu nie może byc mowy! Na poniższej stronie wstawiłem jeszcze kilka wybranych zdjęć z tego dnia...a raczej nocy;-). Zapraszam i pozdrawiam;-)http://www.dfv.pl/gallery/members/tkudasik.html?g2_itemId=&g2_page=1
napisał(a): ~tkudasik
Nikt nie odgapił... Pracujemy razem w tej samej katedrze i czesem również chodzimy robić wspólnie zdjęcia...dlatego podobny kadr. Pozdrawiam :-)
napisał(a): ~StudentPRz
Pięknie, pięknie!!! Ale ja to zdjęcie już widziałem!!!!! Są na stronce gostka, co mielismy z nim zajecia - jak sciagalem tematy pracek przyuwazylem, bo kiedys pokazywal nam zdjecia piorunow!!!! są tamzdjencia jeszcze lepsze!!!!! ktoś od kogoś odgapił....???? a tu link dla ciekawskich: http://www.mariuszsobolak.sd.prz.edu.pl/pl/64/art976.html