Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

Zdjęcie lipca - ogłoszenie wyników
3 lipca 2008

KONKURS FOTOGAFRZICZNY NA ZDJĘCIE MIESIĄCA MIASTA RZESZOWA


W tym miesiącu jury w składzie:
Paweł Zając - dyrektor CPB
Wit Hadło - fotograf Super Nowości
Ilona Kogut - manager portalu rze.pl
Agnieszka Leś - koordynator konkursu kultura.rze.pl
Barbara Działa - grafik CPB
postanowiło przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca!


U sąsiadów lepiej... - Mirosław Kędra

zdjęcie miesiąca kwietnia

"zdjęcie pełne jest kontrastów zarówno pod względem kolorystyki jak i samej treści"


Mirosław Kędra - urodził się w Rzeszowie w 1983 roku. Jest z zawodu historykiem o specjalności nauczycielskiej. Ponadto ukończył studia podyplomowe z Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Zaczynał od fotografii analogowej robiąc zdjęcia takimi muzealnikami jak AMI 66 oraz Zenit E. Fotografia cyfrowa dała mu możliwość wykorzystania jej w grafice multimedialnej, tworzenia multidiaporam oraz wykorzystywania do grafiki komputerowej - czym aktualnie się zajmuje.
Ponadto fotografię wykorzystuje do budowania oprawy graficznej portali www.


Rzeszowski zachód - Maciej Goclon

zdjęcie miesiąca kwietnia

"Za niejednoznaczność przedstawienia sytuacji - piękny zachód słońca niosący jednocześnie pewien niepokój i efekt grozy"

Maciej Goclon - od urodzenia mieszka w Rzeszowie. Zajmuje się lotnictwem oraz fotografią lotniczą i reporterską. Jest wydawcą portalu lotniczego Jasionka.Net, gdzie publikowane są informacje dotyczące lotniska i fotoreportaże z pokazów lotniczych.GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji ZDJĘCIE SIERPNIA 2008.

Warto zobaczyć:Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~Stefek
~touuuudi masz rację (trochę) ale jednak sam tytuł konkursu "Zdjęcie miesiąca lipca" każe myśleć jednak, że zdjęcie będzie choć w niewielkim stopniu nawiązywało do lipca, czyli przynajmniej liście na drzewach by się przydały :)
napisał(a): ~touuuudi
A mi się wydaje że w tych miesiącach chodzi o to, że zdjęcie jest tylko wybierane w lipcu a nie, że jest zrobione w lipcu. Nigdzie w regulaminie konkursu nie jest napisane, że zdjęcie ma być zrobione w lipcu czy w sierpniu czy w jakimkolwiek innym miesiącu. Jest zwyczajnie wybierane w lipcu, wrześniu czy grudniu. Może się mylę a może nie. Każdy to sam sobie rozpatrzy.
napisał(a): ~mmm
wszystko dobrze lecz ani jedno ani drugie zdjecie nie jest zdjeciem lipca - sniegu, drzew bez lisci w lipcu niema, chyba ze sie myle. A konkurs byl ogloszony na zdjecie lipca lecz jury tego nie widzi