Kultura.rze.pl

Wydarzenia:
- Dziś: 0
- Najbiższe 7 dni: 0
- W weekend: 0

Zdjęcie Stycznia - głosowanie
1 lutego 2010

Przedstawiamy prace, które zostały nadesłane na styczniową edycję konkursu Zdjęcie Miesiąca. Tutaj mogliście zagłosować na zdjęcie, które najbardziej Wam się spodobało. Głosowanie trwało od 1 do 5 lutego. Zagłosować można było tylko na jedno zdjęcie.

Wasze głosy zostaną wzięte pod uwagę przez jury przy wyborze zwycięskiego zdjęcia.

Ogłoszenie wyników 10 lutego.
Jednocześnie przypominamy, że to już ostatnie głosowanie na Zdjęcie Miesiąca w tej edycji konkursu. Po ogłoszeniu styczniowego zwycięzcy będzie można wybrać zdjęcie, którego autor otrzyma wyróżnienie internautów oraz nagrodę niespodziankę.

Most Karpacki


Sobota wieczorem


Lisa Kuli nocą


Panta rhei


Oczekiwanie


Mroźny poranek w centrum Rzeszowa


Panorama Rzeszowa


W zimowej szacie


bez tytułu
Nick
Treść komentarza
Wpisz ciąg znaków z poniższego obrazka
Kod obrazka
napisał(a): ~gargala00
Mroźny poranek super
napisał(a): ~set
pamorama najlepsza:) świetny pomysł:)
napisał(a): ~mojito
hehe bez 'pola' panorama wyszłoby wąska jak pasek do spodni:D dwa plany są zastosowane, a głównym, który skupia uwagę jest Rzeszów, a dokładniej jego blask:p poza tym nie widziałem takiego zdjęcia we wcześniejszych edycjach konkursu reklamującego nasze miasto:)
napisał(a): ~lolik
panorama jak dla mnie kiepska- bo na pierwszym planie są pola i to one stanowią gł. część fotki- mroźny poranek fajny- ale niedoparcowany
napisał(a): ~czita
świetne zdjęcie z panoramom miasta:P mam nadzieje że ta fota wygra. Gratuluje pomysłu. Szkoda tylko że pokazane w takim małym okienku.
napisał(a): ~paulinapo
Świetne zdjęcia.
napisał(a): ~Viego
Panorama...
napisał(a): ~marek
Panorama Rzeszowa. Super pomysł:)
napisał(a): ~Rafał
Ostatnie zdjęcie ... niemalże identyczne wygrało w 1 edycji most zamkowy ... 2 edycja w zimowej szacie ... 2 edycja lisa kuli nocą ... 3 edycja dlatego te zdjęcia na wstępie odrzucam bo niby dlaczego mają się powtarzać. sobota wieczorem ... nie podoba mi się w żadnym calu mroźny poranek w centrum rzeszowa ... nie wiedzę w tym nic interesującego. Panorama rzeszowa... pomysł fajny ale nie podoba mi się strasznie jak są poskładane poszczególne zdjęcia. strasznie widać różnica barw i photoshopa panta rhei ... fajna technika wykonania zdjęcia ratusza w noc sylwestrową i do tego ciekawy tytuł. oczekiwanie ... fajna kolorystyka i też mi się nawet podoba. które najlepsze? niechaj zadecyduje jury patrząc na założenie konkursu "2.1. Celem konkursu jest promowanie Miasta Rzeszowa i ukazywanie go w sposób ciekawy i oryginalny."
napisał(a): ~Tyś
profesja w każdym calu:)
napisał(a): ~Zbuntowana:))
Mi się podoba panorama Rzeszowa,fajne kolory i ogólnie zdjęcie jest fajne,szkoda tylko że jest pokazane w takim małym okienku;(
napisał(a): ~autor
panorama ma dużo megapikseli a jak widać podgląd nie oddaje pełnej jakości zdjęcia. zachęcam w takim razie do zagłosowanie trochę w ciemno:)
napisał(a): ~Łukasz
Widze że zdjęcie iluminacja mostu zamkowego sie podobało skoro wzbudziło tyle kontrowersji faktycznie zdjęcie robiłem w grudniu nie doczytałem regulaminu za co przepraszam moim typem nr 1 jest Most Karpacki, powodzenia. :(
napisał(a): ~Redakcja
W związku z zauważonym przez Was błędem zdjęcie pt. Iluminacja Mostu Zamkowego zostało zdyskwalifikowane z udziału w konkursie.
napisał(a): ~eMBe
"Panorama Rzeszowa" ma fantastyczne kolory. Przez to, że śnieg rozświetla dół, ładnie się wszystko zgrało.
napisał(a): ~maj
Większość zdjęć kiepska. Nudne, źle kadrowane motywy. Jak zauważył ktoś niżej, ''Iluminacja'' jest nieregulaminowa.
napisał(a): ~satanili
Iluminacja Mostu Zamkowego nie spełnia regulaminu... Ludzie jak piszecie że fajne zdjęcia to to się tyczy ogóły czy jakiś konkretnych? Dla mnie liczy się bardziej technika wykonania zdjęcia. tylko 2 zdjęcia mi się podobają a do reszty się nie wypowiem bo... tragedia.
napisał(a): ~miro
zgadzam sie iluminacja mostu zamkowego to nie fotka ze stycznia ... poza brakiem oświetlenia świątecznego cały styczeń śnieżny a na zdjęciu śniegu niet
napisał(a): ~łukasz
super zdjęcie fajne kolory.
napisał(a): ~Wiola
Odjazdowe zdjęcie
napisał(a): ~agnieszka
piękne zdjęcie ;)
napisał(a): ~lol
zdjęcie Iluminacja Mostu Zamkowego na pewno nie pochodzi ze stycznia bo nie ma zamontowanych światełek!! zatem nie spełnia regulaminu
napisał(a): ~arek:)
Ładne zdj inna perspektywa.